top of page
JO DO - W dosłownym tłumaczeniu droga kija. Sztuka walki z wykorzystaniem średniej długości kija JO - jedna z moich ulubionych broni, którą wybrałem dla siebie jako DODATEK treningowy w roku 1995 po egzaminie na pas czarny w karate Gosoku ryu.
W roku 2009 poznałem kolejny styl Wado ryu karate, który odmienił moje spojrzenie na sztukę walki i rozpoczął wyższe studia karate. Moi pierwsi nauczyciele w nowo poznanym stylu Wado ryu karate to Sensei Tony Heap i Sensei Jakub Romanowski. Na podstawie form stylu Wado ryu Karate, opracowałem układy z kijem JO tworząc własny styl WADO JO - naprawdę przemyślane, skuteczne i działające rozwiązania w sztuce walki.  Zajmując się profilaktyką zdrowia, stworzyłem program treningowy dla dzieci, dorosłych i osób starszych.
Nasi studenci - Wędrowcy JO DO praktykują w dzisiejszych czasach sztukę walki tak naprawdę dla zdrowia i przygody. Wędrujemy z JO po plażach, górach i lasach.  Zapraszamy do wspólnej przygody i pozyskania umiejętności, które mają wpływ na różne aspekty życia...
Adres naszego dojo:
Szkoła Podstawowa nr.10
Warszawa, ul.Jasielska 49/53
WTORKI, CZWARTKI, PIĄTKI
godziny 18:15 lub 19:15
bottom of page