GABINET TERAPII NATURALNEJ    

                         MASAŻE, REHABILITACJA, KONSULTACJE...

                                        Warszawa, ul Zamiany 15 / 2

 

ZAPISY TELEFONICZNE

Seweryn Szulc tel: 606 65 88 40

 

PROFILAKTYKA DLA ZDROWYCH, REHABILITACJA I OPIEKA NAD CHORYMI

MASAŻE WSPOMAGAJĄCE LECZENIE W RÓŻNYCH DOLEGLIWOŚCIACH

GABINET LUB DOJAZD DO KLIENTA, MOŻLIWOŚC PRACY W PLENERZE

Studiowałem fizjoterapię medyczną oraz medycynę naturalną. W roku 1998 oficjalnie zacząłem pracowac z ludźmi. We wszystkim co robię, opieram się na anatomii i fizjologii ludzkiego ciała...  Popatrz na budowę kręgosłupa i uświadom sobie, że właśnie z rdzenia kręgowego wychodzą nerwy na cały Twoj organizm... Nerwy często uciskane przez pokrzywione i zwyrodniałe z przeciążenia dyski, kręgi jak również przepięte mięśnie, zakłócające pracę krążenia i organów wewnętrznych... Dodaj do tego wieloletnie błędy w diecie oraz brak dotlenienia i ruchu, a będziesz miał obraz samego siebie albo choroby, na którą pracowałeś przez lata... Jeśli chciałbyś poczuć się bardziej zdrowo,  zacznij nowe życie... Mogę Cię poprowadzić ale ... Ten sukces zależy w większości od Ciebie... Zmiana jest zawsze możliwa choc czasem jest zbyt późno, by była taka jaką byś chciał... Jednak uwierz mi, systematyczną pracą można dokonac dużo dobrego...

 

 

 

 

 

 

MEDYCYNA NATURALNA, PROFILAKTYKA ZDROWIA

- sztuka żywienia człowieka, ziołolecznictwo, kuracje oczyszczające, rehabilitacja, terapia kręgosłupa, masaże lecznicze i relaksacyjne.
RUCH, REKREACJA, ZDROWIE

- sztuka walki karate-do, wschodnia gimnastyka zdrowotna, samoobrona dla kobiet i mężczyzn, organizacja wczasów kondycyjno-zdrowotnych.
USŁUGI INDYWIDUALNE I GRUPOWE ...   

tel. 606 65 88 40   Seweryn Szulc, ul. Zamiany 15 / 2 , 02-786 Warszawa              sensei7@op.pl

 

konto firmowe :  04 1020 1156 0000 7202 0009 1223

  • Twitter Clean
  • w-facebook