GABINET TERAPII NATURALNEJ    

                         MASAŻE, REHABILITACJA, KONSULTACJE...

                                        Warszawa, ul Zamiany 15 / 2

 

ZAPISY TELEFONICZNE

Seweryn Szulc tel: 606 65 88 40

 

PROFILAKTYKA DLA ZDROWYCH, REHABILITACJA I OPIEKA NAD CHORYMI

MASAŻE WSPOMAGAJĄCE LECZENIE W RÓŻNYCH DOLEGLIWOŚCIACH

GABINET LUB DOJAZD DO KLIENTA, MOŻLIWOŚC PRACY W PLENERZE

Studiowałem fizjoterapię medyczną oraz medycynę naturalną. W roku 1998 oficjalnie zacząłem pracowac z ludźmi. We wszystkim co robię, opieram się na anatomii i fizjologii ludzkiego ciała...  Popatrz na budowę kręgosłupa i uświadom sobie, że właśnie z rdzenia kręgowego wychodzą nerwy na cały Twoj organizm... Nerwy często uciskane przez pokrzywione i zwyrodniałe z przeciążenia dyski, kręgi jak również przepięte mięśnie, zakłócające pracę krążenia i organów wewnętrznych... Dodaj do tego wieloletnie błędy w diecie oraz brak dotlenienia i ruchu, a będziesz miał obraz samego siebie albo choroby, na którą pracowałeś przez lata... Jeśli chciałbyś poczuć się bardziej zdrowo,  zacznij nowe życie... Mogę Cię poprowadzić ale ... Ten sukces zależy w większości od Ciebie... Zmiana jest zawsze możliwa choc czasem jest zbyt późno, by była taka jaką byś chciał... Jednak uwierz mi, systematyczną pracą można dokonac dużo dobrego...

 

 

 

 

 

 

terapie%20naturalne.jpg

MEDYCYNA NATURALNA, PROFILAKTYKA ZDROWIA

- sztuka żywienia człowieka, ziołolecznictwo, kuracje oczyszczające, rehabilitacja, terapia kręgosłupa, masaże lecznicze i relaksacyjne.
RUCH, REKREACJA, ZDROWIE

- sztuka walki karate-do, wschodnia gimnastyka zdrowotna, samoobrona dla kobiet i mężczyzn, organizacja wczasów kondycyjno-zdrowotnych.
USŁUGI INDYWIDUALNE I GRUPOWE ...   

tel. 606 65 88 40   Seweryn Szulc, ul. Zamiany 15 / 2 , 02-786 Warszawa              sensei7@op.pl

 

konto firmowe :  04 1020 1156 0000 7202 0009 1223